Пропонуємо Вам для ознайомлення короткий огляд функціональних можливостей «Карти бджоляра»
Щоб отримати доступ, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації на нашому ресурсі. Під час реєстрації Ви обов’язково маєте вказати об’єднання пасічників до якого належите. Приналежність до об’єднання (кооперативу, асоціації, братства) пасічників є обов’язковою умовою, оскільки це підтверджує, що Ви являєтесь діючим пасічником, що, відповідно, мінімізує ризики використання ресурсу недобросовісними користувачами чи сторонніми особами. Зокрема, це важливо при розрахунку необхідної кількості бджолосімей під час бронювання місць для кочівлі.
Якщо Ваше пасічне об’єднання ще не зареєстроване (відсутнє у переліку), Ви можете подати заявку на його реєстрацію. Після перевірки адміністрацією ( Олег БЕЗЗУБКА +380 (98) 9674827, ternobee@gmail.com ) інформації про об’єднання, воно автоматично буде додане у перелік об’єднань на сайті та стане доступним для вибору пасічниками при реєстрації.
Перелік зареєстрованих пасічних організацій на «Карті бджоляра» Ви можете бачити у відповідному полі при реєстрації.
Після заповнення реєстраційної форми, інформація про Вас відправляється на погодження адміністратору від Вашої організації пасічників. Адміністратор перевіряє Ваші дані, підтверджує членство в організації та достовірність вказаної інформації. Після цього Вам автоматично надається доступ до карти. Ось такий її загальний вигляд.
Щоб швидко знайти населений пункт, який Вас цікавить, Ви можете скористатись пошуком, який розміщений у верхньому лівому кутку. З правої сторони розміщено можливість змінити тип карти перегляду, а також Легенду із різними шарами, які, при потребі, можна включати та відключати.
На карті Ви можете позначити пасіку – свою або ж Ваших друзів. Це потрібно для того, щоб Ви отримували СМС-інформування про час внесення ЗЗР поблизу Вашої пасіки, а також для того, щоб врахувати кількість Ваших бджолосімей при розрахунку необхідної кількості бджолосімей на сусідніх від Вас медодайних масивах, щоб не було перенасичення бджіл. Для цього скористайтесь кнопкою «Позначити пасіку». Заповнена Вами інформація перевіряється представником «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дану територію. Після його погодження, на карті автоматично з’являється вказана стаціонарна пасіка.
Інформація про населений пункт включає у себе контакти сільської ради, представника «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за комунікації на цій території, а також зведену інформацію про кількість стаціонарних та мобільних пасік у цьому населеному пункті. При потребі, Ви можете залишити коментар відносно даної інформації чи населеного пункту.
Інформація про стаціонарну пасіку включає у себе ім’я пасічника, інформацію про кількість стаціонарних та мобільних бджолосімей, контакти сільської ради та представника «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за комунікації на цій території. При потребі, Ви можете залишити коментар відносно даної інформації.
Інформація про поле з медодайною культурою включає назву поля, культуру та її сорт/гібрид, посівну площу, потребу у бджолосім’ях для ефективного запилення (в розрахунку використано: соняшник – 1 бджолосім’я на гектар, ріпак ярий – 2, ріпак озимий – 2,5). Також вказується плановий період цвітіння, обприскування та препарат, що буде вноситись. Дана інформація може оновлюватись у залежності від погодно-кліматичних умов. Пасічники, що зареєстровані в радіусі 2 км. від конкретно вибраного поля, будуть додатково інформуватись через СМС-повідомлення. Для уточнення агрономічних деталей чи варіантів під’їзду до поля, Ви можете сконтактуватись із старшим агрономом «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дане поле. При потребі, Ви можете залишити коментар про дане поля.
Інформація про рекомендований точок(місце для кочівлі) включає назву точка та мінімальну потребу у бджолосім’ях для ефективного запилення медодайних культур у радіусі 2 км. Якщо на цьому точку вже є зареєстровані пасічники для кочівлі, то інформація з контактами про них відображається у розділі «сусіди», як і дані про зареєстровану кількість бджолосімей та їх породу. Таким чином Ви зможете домовитись про спільну кочівлю та, при потребі, охорону на зазначеному точку. Для уточнення інформації про точок та варіантів під’їзду до поля Вам також надано контакти старшого агронома «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дане поле. При потребі, Ви можете залишити коментар відносно даного поля.
Для бронювання місця на точку Вам слід натиснути «Запланувати кочівлю» та внести необхідні дані.
Також Ви можете створити інший, більш зручний для Вас, точок на карті, який розташований поруч із медодайним масивом. Для цього скористайтесь кнопкою «Позначити точок». Інформація про запропонований Вами точок перевіряється старшим агрономом «Контінентал Фармерз Груп», що відповідає за дану територію. Після його погодження, на карті автоматично з’являється новий значок точка.